Ми - молода, дружня команда активних мешканців Гадяча.

Наша мета - проводити разом дозвілля цікаво та змістовно, долучати до активного способу життя, відкривати нові можливості для розвитку нашого міста та покращення наших навколиць.

 


Про нас

Часто-густо мешканці українських міст займають пасивну громадянську позицію. У всіх проблемах та недоліках винні керівники, управлінці, підприємці... Хто завгодно може змінити місто, але не я.


Ми вирішили допомогти мешканцям усвідомити власні можливості та покращити наше місто простими, дружніми кроками. На нашу думку кожен, хто має чудову ідею та бажання її втілити - може це зробити, маючи підтримку команди. І ми стали такою командою, офіційно з 2016 року ми є громадською організацією.

 

В переліку наших активностей - благоустрій міських територій, дружні кінопокази, наймасштабніші міські велопробіги та масові заходи. 

Кожен з нас - повноцінний мешканець міста. Наші вулиці - це спільний дружній простір! Давайте разом його вдосконалювати та робити наше життя цікавішим та змістовнішим!


з повагою, команда ГО "Гадяч дружній"

Метою (цілями) діяльності Організації є – здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів громади, в тому числі, підвищення громадської ініціативності та відповідальності щодо соціально-економічного розвитку міської території, регіону.

Основними напрямами діяльності Організації в межах чинного законодавства є:

- Вплив на процеси розвитку шляхом залучення широкого кола громадян для покращення соціально-побутових, культурних, духовних та інших потреб місцевої громади; створення сприятливих умов для підвищення рівня соціально-економічного розвитку регіону; ефективного використання внутрішнього потенціалу місцевої громади; розвитку, впровадження та захисту інтелектуальних здобутків.

- Сприяння покращенню благоустрою населених пунктів, проведенню ефективних та комплексних заходів, спрямованих на належне утримання та вдосконалення територій населених пунктів, збереження об’єктів загального користування, а також природних ландшафтів.

- Підвищення відчуття причасності кожного жителя до розвитку території поживання.

- Підвищення відповідальності, авторитету та впливу громади для влади.

- Визначення шляхів реалізації громадських проектів.

- Сприяння підвищенню інформованості суспільства.

- Організація та проведення конференцій, семінарів, воркшопів, тренінгів та інших масових заходів для досягнення мети Організації.