День міста Гадяч 2018

16 вересня 2018 року жителі Гадяча святкували день міста.

Команда ГО "Гадяч дружній" допомогла в реконструкції вхідної групи до дитячого майданчика міського парку "Перемога" (керівник Лариса Максимів), провела традиційний велопробіг вулицями міста та організувала захопливий та незабутній Арт-пікнік на березі річки Псел (керівник - Володимир Павлюченко). Місцеві музиканти влаштували джем-сейшен, створили теплу та дружню атмосферу. Після дружнього велопробігу учасники та музиканти чудово відпочили біля затишного вогню, дітлахи підсмажували марш-мелоу та сосиски, дорослі спілкувалися та просто насолоджувалися чудовою музикою.


Підготовка до свята

Голова ГО "Гадяч Дружній", Лариса Максимів, разом з волонтерами допомогли підготувати вхідну групу до дитячого майданчика в міському парку "Перемога". Щодня, впродовж тижня, молодь вправно відновлювала пошкоджені часом фігури тваринок, про які всі забули...
Тепер яскраві та веселі звірята знову приносять радість))))

"Інколи дуже приємно повернутися до того, що ти так сильно раніше любив😊. От і я завдяки рідним пригадала те, чого колись навчила мене мама та викладачі училища (коледжу) культури😊. Разом з волонтерами ми долучилися до благоустрою нашого парку до дня міста. 
Люблю таку роботу😊, а особливо долучатися до покращення благоустрою нашого міста😊"

Лариса Максимів, голова ГО "Гадяч дружній"

Традиційний велопробіг

Традиційний святковий велопробіг, присвячений Дню міста  - подія, яка об'єднала професіоналів та любителів велоспорту, відбувся!!!

 

Наша мета залишається незмінною - це популяризація здорового способу життя, змістовного та позитивного дозвілля, а також пошук нових друзів!

Цього року знайшла активну підтримку ідея проведення велоартпікніка, тому ми плануємо в майбутньому її продовжувати та вдосконалювати.

 

Дякуємо за підтримку та не зупиняємося!

Наталія Денисенко,
член правління
ГО "Гадяч дружній"

 

Завдяки таким заходам ми розуміємо, що катати на велосипеді - це не тільки корисно і зручно, а й весело та цікаво!
В нашому місті - безліч велосипедистів, і завдяки кожному - екологія, стан доріг та показник здоров'я міста нестримно покращуються.

 

Дякуємо невтомному організатору наших заходів - Володимиру Павлюченку,

та за підтримку:

Фото: Вікторія Здойма (Vika Mona)

Фото: Віталій Ракочій, з мережі Facebook


Вже традиційний велопробіг, який так подобається гадячанам, доповнили Арт-пікніком біля річки. Чудова музика місцевих музикантів та прекрасна атмосфера осіннього берега Псла - що ще потрібно після активного відпочинку?
Організатор: Володимир Павлюченко
Підтримка: відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради

Про попередні заходи ГО "Гадяч дружній" можна дізнатись тут