Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського - партнер проекту підтримки громадських ініціатив "Гадяч дружній"

Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського – це єдиний в області навчальний заклад, що готує спеціалістів для сфери культури та мистецтва.
Ставши студентом Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, ви отримуєте можливість не тільки розвинути свій творчий хист, а й досягти вершин професіоналізму, бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці. На сьогодні жоден захід обласного масштабу не відбувається без участі творчих колективів училища, які є лауреатами й дипломантами численних Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів. На відміну від більшості навчальних закладів України, тут уже кілька років поспіль у повному обсязі відбувається працевлаштування випускників.

детальніше на офіційному сайті училища: guc.org.ua

 

В день народження Тараса Григоровича Шевченка, команда "Гадяча дружнього" завітала до директора Гадяцького коледжу культури і мистецтв Анатолія Миколайовича Насменчука з проханням сприяння встановленню першого вуличного книжкового боксу для буккросингу в нашому місті.
Анатолій Миколайович підтримав нашу ініціативу, розповів нам про захоплення книгами та навіть додав ідеї щодо впровадження та аналізу вуличного буккросингу в Гадячі, підкреслив важливість вірної інтеграції ідеї в міське середовище.
Перша ластівка - початок втілення ідей гадячан для команди проекту є важливим і значним кроком, ми сподіваємось, що згодом наше місто стане одним з найкреативніших та найдружніших міст України! 
Тож долучайтеся до нас, пропонуйте свої ідеї для покращення життя в нашому місті і ми разом допоможемо їм втілитися!!

детальніше про проект вуличної бібліотечки в м.Гадяч тут....