Фестиваль театрів в м. Гадяч змінює дати проведення

27 вересня 2018

Наповнене талановитою історією місто затихає в очікуванні... 
Нестримно наближається наймасштабніша подія року для гетьманської столиці - Фестиваль театрів!
В процесі підготовки до фестивалю двічі змінювались дати проведення. Цього разу, вже остаточно, Фестиваль перенесено на 29-30 вересня.

Організатором фестивалю тепер виступає Департамент культури і туризму Полтавської ОДА та Гадяцький коледж культури і мистецтв ім. І.П. Котляревського.
Зміни також відбулися і у наповненні - основними театрами, які будуть представлені на фестивалі, є молоді театральні групи з Полтави та Сум. Налагоджується тісна співпраця між Сумським училищем мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського та Гадяцьким коледжем культури та мистецтв ім. І.П. Котляревського. Театральна подія буде відбуватись просто неба, на головній (Соборній) площі міста. Заключною буде легендарна "Лісова пісня" Лесі Українки, представлена Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. М.В. Гоголя. Програму фестивалю уклали - сектор культури виконкому Гадяцької міської ради та Департамент культури та туризму Полтавської ОДА.

Тим часом місто на повну готується до зустрічі театральних колективів та гостей.
Цьогоріч Фестиваль відбувається вперше, і, за впевненої підтримки Міністерства культури України, завдяки проекту "Малі міста - великі Враження", Гадяч на два дні зануриться у вирій театральних подій та бурхливих емоцій.

Чекаємо з нетерпінням!!!

Детальніше про фестиваль читай тут____