Партисипативні практики в Україні

Муніципальна архітектурна практика в м. Тростянець Сумської області

 

В результаті співпраці ГО “Гадяч дружній”, Тростянецької міської ради та Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка в 2018 році була організована та проведена муніципальна студентська архітектурна практика.

 

Особливості даної практики:

- співпраця з органами місцевого самоврядування;

- планування реальних об'єктів;

- отримання студентами навичок командної роботи.

 

Практика складалася з 5 заходів, а саме:

 

1. Зустріч-презентація проекту Муніципальної архітектурної практики для студентів 4 курсу архітектурного факультету ПолтНТУ - далі “студентів” (Полтава, 01.10.2018 року)

 

2. Ознайомча зустріч студентів та керівника практики з міським головою та представниками апарату Тростянецької міської ради: отримання завдань практики, дослідження об'єктів згідно завдань, аналіз існуючої ситуації в групах (Тростянець, 25.10.2018 року)

 

3. Робоча зустріч ГО “Гадяч дружній” (Вєтрова Поліна Олександрівна) та студентів, проведена з метою надання консультацій та координації роботи студентських груп, які працювали над практичними завданнями

 

4. Робоча зустріч представниці апарату Тростянецької міської ради (відділ містобудування та архітектури) зі студентами, проведена з метою надання консультацій на етапі формування ідей та визначення їх відповідності очікуванням 

 

5. Звіт результатів практики в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка (Полтава, 13.12.2018 року).

Завдяки плідній роботі в командах за 2 місяці студенти підготували 4 ескізні пропозиції, які були представлені на підсумковій звітній зустрічі. Студенти зазначали, що основною мотивацією для них стала особиста увага міського голови для формування завдань практики та реальне проектування зі справжніми, актуальними задачами.

 

Програму практики організовано ГО "Гадяч дружній"
у співпраці з Тростянецькою міською радою Сумської області
та Полтавським національним технічним університетом ім. Юрія Кондратюка.

 

 

Автор програми практики та координатор проекту: Вєтрова Поліна