Нові виклики професії архітектора. Партисипативне планування громадських просторів

 

Ідея проекту полягає у залученні молоді (студентів-архітекторів) до спільного планування громадських просторів шляхом застосування практик партисипативного планування.

 

Мета проекту: поширення практик партисипативного планування громадських просторів.

 

В рамках проекту передбачено:

- проведення партисипативного планування громадських просторів в об'єднаних територіальних громадах Полтавської та Сумської областей;

- організація співпраці зацікавлених сторін в процесі планування громадських територій (мешканців, ОМС, громадських організацій)

 

Результати проекту:

1. Проектуємий об'єкт (громадський простір):

- протоколи громадських обговорень за участі всіх верств населення, в тому числі вразливих груп;

- рекомендації від експертів та учасників практики щодо врахування громадських інтересів в процесі проектування та реалізації проекту;

- ескізні пропозиції від учасників практики, в яких враховано думку громади, влади та залучених експертів з партисипативних практик планування громадських просторів.

 

Над проектом працюють:

Поліна Вєтрова - архітекторка, фахівець у сфері просторового планування (учасниця програми CanActions). Має досвід роботи начальника профільних відділів міських рад (м. Гадяч та м. Тростянець) та викладача (Гадяцький коледж культури та мистецтв ім. І.П.Котляревського)

Вітольд Хебановськи - соціолог (Варшава), президент польської фундації “Інший простір” (Fundacja Inna Przestrzeń), ініціатор, координатор та експерт по впровадженню бюджету участі в Грузії (2015-2018 року)

Пауліна Паґа - аніматорка культури (Люблін), менеджерка польської фундації “Відкритий простір” (Fundacja Teren Otwarty), засновниця музею мікрорайонів в Любліні Muzeum Osiedli Mieszkaniowych


В разі зацікавленості участі в даному проекті або виникненні питань пишіть нам на адресу: hadiachfriendly@gmail.com